آخرین خبرها
جزیره زیبای داوائو
best beach in davaou island

جزیره زیبای داوائو

با سفر به داوائو و فاصله گرفتن از شهر به ۸ ساحل و جزیره زیبای دنیا می رسید.۸ ساحل زیبای دنیا در قسمت شمالی جزیره قرار گرفته است.با سفر به این ۸ جزیره دنیایی متفاوت را در این سواحل خواهید دید.یکی از برترین مقاصد تفریحی در داوائو سواحل ماسه ای سفید با آب های زلال و فیروزه ای کریستالی است که منطره فوق العاده ای را رقم زده است.بهترین و زیباترین ساحل که دارای طبیعتی دست نخورده و بسیار بکر است جزیره سامائل است که با ۱۵ دقیقه قایق سواری از شهر شلوغ داوائو به این جزیره بکر و زیبا می رسید.جزیره زیبای سامائل در میان خلیج داوائو واقع شده است.از ویژگی های خاص این جزیره می توان به آرامش و سکوت بی نظیر،و زیبایی های بی نظیر آن اشاره کرد.

۸ ساحل برتر داوائو:

ساحل پیرآل:

یکی از سواحل لاکچری و بسیار زیبا در داوائو این منطقه است.این ساحل زیبا درست در خط ساحلی سامائل واقع شده است.در این سواحل گران ترین و لوکس ترین اقامتگاهها و هتل ها قرار گرفته است و هزینه های کلی نسبت به سایر مناطق بسیار بالاست.یکی از معروفترین بارهای ساحلی در این منطقه واقع شده است که بار چیکلو است.

چگونگی رفتن به این منطقه:

توریست ها و مسافران با ۴۵ قایق سواری در میان آب های کریستالی می توانند به این ساحل فوق العاده برسند.

ساحل ایزلالا:

این هتل در جزیره تالیوک واقع شده است،در شهر سامائل این جزیره زیبا واقع شده است.معنی این جزیره زیبا بازگشت است.

این جزیره زیبا که دارای ماسه های سفید با آب های کریستالی است تجربه بسیار عالی را برای سفر و استراحت بر ای شما رقم میزند.

ساحل مارینا:

این ساحل زیبا که در منطقه باباک واقع شده است.این ساحل نزدیک ترین ساحل به داوائو است.با ۱۵ دقیقه سواری می توانید از داوائو به این ساحل برسید.

ساحل آکوفان:

این ساحل بهترین منطقه برای تفریحات و ورزش های دریایی است.تمامی ورزش های آبی و آفتاب گرفتن در هوایی فوق العاده می توانید تجربه کنید.