آخرین خبرها
غذاهای فیلیپینی

غذاهای فیلیپینی

پنسیت یکی از غذاهای فیلیپینی است که بیشتر مردم فیلیپین آن را در مراسم خاص‌شان درست می‌کنند. پنسیت معمولا بدون مرغ یا میگو مصرف می‌شود، چون قارچ پروتئین مورد نیاز بدن را تامین می‌کند اما در مهمانی‌ها و مراسم خاص به آن مرغ و میگو یا یکی از آنها را اضافه می‌کنند.

رستوران آبشار ویلا اسکودرو در فیلیپین

مناطق زیبای طبیعی در کنار سازه های بدیع انسانی، جاذبه های گردشگری بسیاری از نقاط جهان به شمار می رود. یکی از مناطق دیدنی جهان رستوران ویلا اسکودرو می باشد که در کنار آبشاری در فلیپین واقع شده است.

در رستوران ویلا اسکودرو غذا بر روی میز هایی از جنس چوب بامبو و در فاصله ای نه چندان زیاد از آبهای کریستالی که از آبشار به پایین می ریزد سرو می شود. تجربه ی صرف غذاهای خوشمزه ی محلی در حالی که افشانه های آب در فضا پخش هستند و آب پاک چشمه که در زیر پاهایتان جریان دارد، یک تجربه ی به یاد ماندنی است که تنها در این رستوران به آن دست خواهید یافت.

شما در این رستوران برای سرو غذا باید روی میز های چوبی که از درخت بامبو ساخته شده است بشینید و با سفارش غذا های لذیذ و گذر اب شفاش مانند آبهای کریستالی از آبشار شما لذت کافی را ببرید و شبیه به رویاهای شما می باشد.

در این رستوران که انواع غذاهای محلی هم دارد و گذر آب تمییز از زیر پاهای شما می توانید روز خوبی را در سفر به فیلیپین تجربه کنید.یکی دیگر از نکات مثبت این رستوران شگفت انگیز خدمه های خوش اخلاق می باشد که فقط قصد خدمت به مشتریان و گردشگران دارند و همیشه خندان می باشند.