آخرین خبرها
جاذبه های گردشگری سواحل بوراکای

جاذبه های گردشگری سواحل بوراکای

بوراکای جزیره ای رویایی که در میان جزایر دیگر حرفی برای گفتن دارد، که زبان در بیان جاذبه های این سواحل مرجانی زیبا گویا نیست

بوراکای دارای سواحلی منحصر به فرد با شن های سفید و طلایی و هتل ها واقامت گاه های اشرافی بوده و یکی از بهترین و مناسب ترین مکان تفریحی برای رسیدن به آرامشی وصف نشدنی است

این جزیره گویی نقاشی خداست وبه نوعی بهشت روی زمین .

این جزیره رویایی بهترین جزیره جهان در سال شناخته شده و نرم ترین شن های ساحلی دنیارا دارد.

همچنین بوراکای به بهشت ورزش های ساحلی نیز معروف است و انواع تفریحات آبی و جشن های شبانه در آن برگزار میشود.

سفر به این جزیره رویایی خاطره ایست به یاد ماندنی،  پس تجربه کنید و لذت ببرید.

سواحل شنی سفید رنگ بوراکای یک ساحل شناخته شده در جنوب مانیل و یک مقصد مورد علاقه برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی میباشد ، در سال ۲۰۱۲ بوراکای ، جایزه بهترین جزیره را از جمله مسافرت های بین المللی تراول پلاس لیشر دریافت کرد . بوراکای همچنین به عنوان دومین ساحل برتر جهان شناخته می شود . گذشته از سواحل شنی سفید رنگ آن ، بوراکای یک قسمت شناخته شده و محبوب برای استراحت ، آرامش و برای یک زندگی شبانه هیجان انگیز است . همچنین جزیره جنوبی فیلیپین ، میندانائو ، منزل بزرگترین کوه این کشور ،کوه آپو است . این کوه دارای طیف گسترده ای از گیاهان و جانوران با بیش از ۲۷۲ گونه پرنده است . کوه آپو همچنین خانه پرنده ملی این کشور ، عقاب فیلیپینی است . کوه آپو یک قسمت محبوب برای فعالیت های کوه نوردی است . مردم فیلیپین مردمی دوست داشتنی هستند . مردمانی که در عین فقر با جشمانی که برق زندگی و شادابی در آنها موج میزند با تو با لبخندی که گویای همه چیز است و هیچ ، لبخندی که بی نیاز از مال دنیاست مواجه میشوند. فیلیپینی ها مردمان خوش گذران و شادی هستند، آنها بر خلاف ما حتی مردگانشان را با موسیقی تا دل خاک همراهی میکنند، همیشه در حال نجوا کردن آهنگی هستند ، فرقی ندارد چه پیاده و چه سوار ، چه فقیر و چه ثروتمند همه در حد خودشان شادند. در فیلیپین اثری از غرور نخواهید دید، فیلیپینی ها ذاتا مردمانی سخت کوش و مظلومند و کمتر وقتشان را صرف شکایت از سختی روزگار میکنند. مقامات صنعت گردشگری فیلیپین قصد دارند با بهره بردن ار تنوع زیستی ارزشمند و بکر ، این کشور را به مقصد جهانی گردشگری غواصی تبدیل کنند.

بوراکای یکی از زیباترین سواحل جهان محسوب می شود که بی جهت در فهرست زیباترین‌های جهان قرار نگرفته است. در حقیقت، سفر به فیلیپین بدون بازدید از این جزیره همانند اشتباهی بزرگ محسوب می شود. آب‌های کریستالی و تمیز، سواحل شن‌های سفید و خورشیدی درخشان و گرم، بوراکای را به یکی از برترین مقاصد گردشگری فیلیپین مبدل کرده‌اند.

پس از شنا و کسب آرامش در آب‌های این منطقه می توانید از غذاهای خوشمزه که شامل غذاهای سنتی فیلیپینی و ترکیبی از غذاهای آسیایی و غربی می شوند، لذت ببرید. ساحل بوراکای از فضایی رمانتیک برخوردار است.

گردشگری در بوراکای:

در بوراکای ۸۰% از سرگرمی ها و ورزشها دریایی هستند.

غواصی در آب های عمیق

اسنور کلینگ

قایق شیشه ای

جزیره و غار کریستال

جت اسکی

پاراسیلینگ

قایق موز

تقسیم بندی بوراکای:

بوراکای به ۳ دسته تقسیم شده:

boat station 1:

این قسمت گرانترین و لوکس ترین منطقه بوراکای واقع شده و همه هتل های ۵ ستاره در این منطقه قرار گرفته است

boat station 2:

در این قسمت که بخش میانی بوراکای است که مراکز خرید و ماساژ و دیسکوها در این قسمت قرار دارند.

boat station 3:

این قسمت پایانی جزیره که در آن هتل های ارزانتر واقع شده است

اسکله ها و مراکز غواصی در بخش ۱ و ۳ واقع شده است

که در همه جای جزیره می توانید از تورهای غواصی استفاده کنید

زندگی شبانه این شهر بسیار هیجان انگیز است. سواحل این جزیره شن های سفید و نرم دارد. ساحل «پوکا»ی این جزیره صدف های زیبایی دارد.

جاذبه های  معروف بوراکای:

ساحل سفید

ساحل پوکا

ساحل دی نی واید

ساحل کاگ بان

ساحل بولابگ

ساحل مانک مانک

ساحل تامبی سان

غار خفاش

ساحل بالینگ های

کوه لو هو